بالی

 

مختصری درباره بالی ( BALI )

بالی جزیره ای  است کوچک از بزرگترین مجمع الجزایر جهان یعنی کشور اندونزی است. این جزیره دو اقیانوس آرام واقیانوس هند را به هم پیوند داده است  در نتیجه این پیوند بالی از آب و هوای بسیار متفاوتی برخوردار است . این جزیره ( بالی )  در فهرست برترین مقاصد توریستی جهان  است. بالي يكي از 10 جزيره اي است كه در طول زندگي بايد آن را ديد این جزیره جمعیتی حدود سه میلیون نفر داشته که اکثر ساکنان آن اهل اندونزی هستند.  بدلیل رشد فراوان صنعت توریست بسیاری ازاسترالیا و اروپا هم به این جزیره مهاجرت نموده و در بالی کار و زندگی می کنند.بالی با طبیعت بی نظیر استوایی و ساحل جلبکی بسیار زیبای آن به مانند تکه ای از بهشت می باشد . مردمان بالی بسیار آرام و مهمان نواز هستند وبه توریست بسیار احترام می گذارند. شما می توانید فارغ از تمام استرس های شهری چند روزی را در این جزیره زیبا استراحت کنید. این جزیره یکی از رویایی ترین مکانها برای ماه عسل می باشد.

 

جزیره بالی | نقشه بالی | بالی | اندونزی | تور بالی

جزیره بالی از سه منطقه اصلی تشکیل شده است : نوسا دوا -کوتا  - اوبد

( اوبد ) Obed

 اوبد منطقه فرهنگی ، هنری بالی است که بسیار سرسبزو  زیباست .در این ناحیه می توان به آبشار و طبیعت بی نظیر کوه آتشفشان- پارک میمونها- نمایشگاههای نقاشی-کارگاه طراحی و بافت پارچه و در نهایت به معبد های آن اشاره کرد.

( کوتا ) Kuta

کوتا منطقه شهری این جزیره است و در واقع مرکز خرید به حساب می آید .این منطقه با داشتن انواع رستورانها و موسیقی های زنده در شب خاطرات دلنشینی را برای شما رقم می زند.پارک آبی بالی هم در این منطقه روبروی مرکز خرید دیسکاوری قرار دارد. ، فروشگاه ديسكاوري در ميدان كرتيكا مي باشد كه انتهاي اين فروشگاه به ساحل ختم مي شود. صنايع دستي، نقاشيهاي زيبا، مجسمه بودا و ديگر خدايان هندو، پارچه هاي تزئيني و زيبا از جمله وسايلي هستند كه توريست ها را در بالی وادار به خريد می کنند.

 

( نوسادوا )

 منطقه ای است ،مملو از هتل های لوکس که محل مناسبی برای استراحت و آرامش است . اکثر هتل های آن هم ساحل اختصاصی دارد. این منطقه بسیار مورد استقبال است

جزیره بالی | تور بالی | عکس بالی | بالی