مراکز خرید کوالالامپور

>> مراکز خرید کوالالامپور

>> منطقه Bukit
منطقه Bukit Bintond انتخابهای ارزشمندی توسط فروشندگان مجرب خود برای خرید به شما ارائه می کند.شما در این محل می توانید کران تا کران از محصولات ارائه شده خرید کنید.

مهم ترین مراکز خرید کوالالامپور عبارتند از:
Sungei Wang Plaza & BBPlaza
به بهترین محل خرید کوالالامپور معروف است که محصولات و اجناس بسیار خوبی را ارائه می کند.حجم گسترده و زیاد محصولات در این منطقه هر فردی را دست پاچه خریدمی کند.این فروشگاه جایزه بهترین مجموعه خرید گردشگری را در سالهای 1997و1996 را به خود اختصاص داده است.

>> Pavilion
این فروشگاه مجموعه ای از انواع غذا,وسایل تفریحی و موارد دیگر سرگرمی را به مسافران و خریداران ارائه می کند.این مجموعه فروشگاهی شامل 7 طبقه می باشد که در آن بیش از 450 فروشگاه مایحتاج شما را در تمامی زمینه ها برطرف می کند.
آدرس: 168 Jalan Bukit Bintang, 55100 Kuala Lumpur
>> Starhill Gallery
این فروشگاه مجموعه ای از مغازه های بسیار شیک و لوکس در 7 طبقه است.در طبقه غذاخوری این مجموعه شما می توانید مجموعه ای از هزاران مدل غذا را امتحان کنید.در طبقات مختلف این فروشگاه انواع لوازم آرایشی,بهداشتی,ورزشی,خانگی و غیره قابل خرید و تهیه است.
آدرس: 181, Jalan Bukit Bintang, 55100 Kuala Lumpur


>> Low Yat Plaza
این فروشگاه یکی از مراکز خرید عمومی کوالالامپور جهت تهیه انواع لوازم کامپیوتری در شهر کوالالامپور است.شما می توانید تمام این محصولات را در زیر یک سقف تهیه کنید.بیشتر فروشگاههای این مجموعه به یکدیگر وابسته و مرتبط هستند و شما به راحتی می توانیدمحصولات مورد نظر خود را از آنها تهیه کنید.
آدرس:    No. 7, Jalan Bintang, Off Jalan Bukit Bintang, Bukit Bintang Central,


>> Berjaya Times Square
این فروشگاه شامل 10 طبقه و بیش از700 فروشگاه مختلف در یک محل است که آن را تبدیل به مکانی برای تمام سنین کرده است.همچنین در این محل فروشگاههایی وجود دارد که اجناس منحصر به فرد و خاص را ارائه می  کنند.
آدرس: No. 1 Jalan Imbi

مراکز خرید کوالالامپور | کوالالامپور |مالزی|