رستورانهای پنانگ

>> رستوران های پنانگ :

جزیره پنانگ بهشتی برای دوستداران غذا در سراسر مالزی و حتی سنگاپور است. پنانگ با نام مستعار مرکز غذا در مالزی شناخته می شود. پس از آن سفر خسته کننده در طول روز ، گردشگران می توانند در رستوران توقف کنند و غذا های بسیار لذیذ میل کنند. با وجود تنوع رستوران های معروف ومدرن بین المللی و همچنین وجود رستوران های محلی و سنتی در پنانگ، هر گردشگر تور پنانگ با هر نوع ذائقه ای که باشد، می تواند از غذاهای آسیایی و اروپایی و...استفاده کند .

>> رستوران Hot Wok در پنانگ :

این رستوران برترین رستوران پراناکن در پنانگ است، سرو غذاهای خوشمزه و محلی در فضایی آرام از ویژگی های بارز این رستوران است. دکوراسیون چوبی این رستوران نیز بر جذابیت این رستوران می افزاید.
آدرس: 3-H Jalan Pantai Molek, Tanjong Tokong
تلفن: +60 4 890 7858

>> رستوران Ocean Green در پنانگ:

این رستوران در پنانگ علاوه بر سرو غذاهای خوشمزه و غذاهای دریایی به شما اجازه می دهد تا بر روی بالکنی که رو به دریاست شام را صرف کنید. در این رستوران انواع غذاهای دریای ، پختنی ها و سرخ کردنی ها موجود است.
آدرس: 48F Jalan Sultan Ahmad Shah
تلفن: +60 4 226 2681

>> رستوران Nonya Secrets در پنانگ :

این رستوران در پنانگ بیشتر غذاهای چینی و مالایی سرو می کنند اما همین دلیل باعث شده تا گردشگران تور پنانگ زیادی به این رستوران بیایند. در منوی این رستوران غذاهای دریایی و ماهی های تند زیاد وجود دارد.
آدرس: 32 Jalan Service, Georgetown
تلفن: +60 4 227

رستورانهای پنانگ| مالزی| پنانگ |

>> امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید.

در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به کشور مالزی ، و تور پنانگ با ما تماس بگیرید.