رستورانهای لنکاوی

>>  لنکاوی جواهرکده مالزی :

لنکاوی در سواحل شمال غربی مالزی  قرار گرفته است. قسمت بسیاری از جزایر لنکاوی از جنگل های انبوه پوشیده شده و غیر مسکونی هستند.لنکاوی، مجمع الجزایری متشکل از حدود صد جزیره است و در نقطه ای که تنگه مالاکا مالزی با آبهای دریاهای آندامان برخورد می کند،واقع شده ‍. در روزگاران کهن، این جنگل ها به دلیل تودرتو بودن، مکان های مناسبی برای دزدان دریایی به شمار می رفتند.با این حال امروزه، تعدادی از جزایر لنکاوی به مکان هایی عجیب تبدیل شده اند که باعث جذب بازدیدکنندگانی از سراسر جهان شده است. بزرگترین این جزایر،جزیره پولائو لنکاوی است که جزیره افسانه ای لقب گرفته است و نام مجمع الجزایر نیز از همین جزیره گرفته شده است.همچنین خواهید دید که لنکاوی مترادف با غذاهای دریایی است. محبوب ترین رستوران های جزیره لنکاوی مالزی در شهرک کواه، و نیز سنانگ، و سواحل تنگاه و کوک واقع شده است. البته هتل های گرانقیمت غذاهای بین المللی را نیز سرو می کنند، پس هیچ کمبودی برای غذاخوری های عالی وجود ندارد. اگر خرید بیشتر شما را راضی می کند، جزیره لنکاوی می تواند جای مناسبی برای شما باشد. این جزیره، منطقه ای آزاد و معاف از هزینه های گمرک است و همه کاری که باید انجام دهید این است که دست کم 48 ساعت در آنجا اقامت داشته باشید تا از مزایا لذت ببرید.

>>رستوران Unkaizen لنکاوی :

 رستوران Unkaizen لنکاوی غذاهای سرآشپز زبردستی به نام Katsuji Takabayashi را سرو می کند. این آشپز چیره دست در رستوران های هتل های 5 ستاره دور دنیا تجربه های لذیذ خود در را در اختیار مشتریان قرار داده است. حتماً سوشی های این رستوران را تست بفرمایید. شما می توانید غذای خود را بر روی میز در قسمت اروپایی، بر روی زمین در قسمت ژاپنی و یا در فضای باز با نسیم خنک دریا میل کنید.

 

>> رستوران  Nam :

رستوران Nam لنکاوي در يک مزرعه قديمي نارگيل در کنار تالابي که آکنده از نيلوفر آبي واقع شده است. سبک غذايي اين رستوران Nonya است. Laksa سنتي اين رستوران (سوپي شامل ميگو، مرغ و نودل با استفاده از ادويه هاي با طعم نارگيل) از غذاهاي خوب اين رستوران است. براي آزمايش کردن طعم انواع غذاهاي اين رستوران از ظرف چشيدن Nonya استفاده کنيد . داخل اين ظرف  بشقاب کوچک قرار دارد که شامل ماهي مخصوص، گوشت مزه دارشده با بادام زميني و … مي باشند.

رستورانهای لنکاوی|مالزی| تور مالزی|

 

>> امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید.

در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به کشور مالزی، و تور لنکاوی با ما تماس بگیرید.