تفریحات کوالالامپور

>>تفریحات کوالالامپور

مالزی با مردمی خونگرم و میهمان نواز یک مقصد عالی گردشگری برای کسانی است که عاشق آفتاب گرم و تنوع فرهنگی هستند. علاوه بر بازدید از اماکن تاریخی، فعالیت های تفریحی بسیاری، از قبیل سفرهای یک روزه به تپه ها و ارتفاعات خنک، خرید از مراکز خرید بزرگ و کوچک، تور چشمه های آب معدنی و … برای گردشگران مهیا شده است.
سازمان های برگزار کننده این تورها فعالیت های تفریحی بسیاری در کوالالامپور و اطراف آن برای گردشگران مهیا کرده اند، اما گاهی گردشگران مایلند که خودشان به تنهایی و بدون استفاده از این تورها به گشت و گذار در شهر بپردازند.

>>  تور کروز ماینس The Mines Cruise Tour

Dubbed یکی از عجایب هفتگانه ی مالزی و بزرگترین جاذبه گردشگری کوالالامپور است. این مرکز دارای مراکز خرید بزرگ، هتل، چشمه آبگرم، پارک، زمین بازی گلف و مرکز تجاری است. این تور شما را به این مرکز می برد و در آنجا می توانید در ساحل های مصنوعی قدم بزنید و از تمام امکانات تفریحی این مرکز لذت ببرید

>> پارک سان وی لاگون Sunway Lagoon Theme Park

این پارک با مساحت ۳۲۳٫۷۴۹ کیلومتر مربع دارای انواع مختلفی از امکانات تفریحی و سرگرمی از قبیل سرسره های بزرگ و کوچک، دریاچه مصنوعی، استخر، کشتی دزدان دریایی، گشت و گذار در ساحل و … می باشد. این پارک که در Petaling Jaya واقع شده دارای پنج بخش مختلف از قبیل پارک آبی، پارک تفریحی، پارک حیات وحش، پارک جیغ و پارک مفرط (Extreme park) می باشد.

>> کرم شب تاب FireFly Tour

جانوران بی خطر در حاشیه ی یک باتلاق گسترده شده اند و قایق ها بعد از غروب خورشید با تاریک شدن هوا حرکت خود را آغاز می کنند. این تور شامل یک شام از غذاهای دریایی هم می شود و بعد از آن می توانید برای مشاهده این کرم ها سوار قایق شوید و یا در طول مسیر قدم بزنید

>> هلیکوپتر کوالالامپور KL Helicopter Tour

بهترین راه برای دیدن اماکن زیبا و دیدنی کوالالامپور، پرواز بر فراز آسمان این شهر کوالالامپور و نگاه اجمالی بر دیدنی ها و جذابیت های کوالالامپور است. در یک روزخلبانی می توانید همانند یک خلبان کنترل هواپیما را به دست بگیرید و بر فراز زیبایی های شهر کوالالامپور پرواز کنید. اگر از ارتفاع می ترسید، این تفریح یک روش عالی برای غلبه بر ترستان خواهد بود.

کوالالامپور| تور کوالالامپور|  تفریحات کوالالامپور|