پارک آبی کوالالامپور

>> پارک آبی کوالالامپور :

پارک آبی کوالالامپور از ۵ مجموعه امکانات تفریحی تشکیل شده و با توجه به نوع بلیطی که می خرید می توانید از امکانات مربوطه به آن استفاده کنید
All Parks Best Value
Water Park, Amusement Park, Wildlife Park,
Extreme Park & Scream Park

بلیط های معمولی فقط شامل ۳ محوطه پارک آبی ، سرگرم کننده و محوطه مربوط به حیاط وحش هست که در واقع باغ وحش کوچکی در داخل این مجموعه است.

Water Park, Amusement Park, Wildlife Park

قیمت پایه ۸۰ رینگیت می باشد که الزاما باید مبلغ ۱۰ رینگیت هم برای خرید مواد غذایی شارژ کنید چون بردن هرگونه مواد غذایی و آب بداخل محوطه پارک ممنوع می باشد و قبل از ورود کلیه وسایل با دقت بازدید می شود با نصب برچسب و دستبند مخصوص متمایز می شوند و البته کمد هایی هم برای نگهداری وسایل اضافه در مدخل ورودی پارک هست که با پرداخت ۲ رینگیت می توان از آن کمد استفاده نمود. قیمت بلیط برای اطفال ۶۵ رینگیت هست که البته کودکان که قدشان کمتر از ۹۰ سانت هم رایگان است و فکر میکنم برای افراد بالاتر از ۶۰ سال هم رایگان می باشد. اگه بخواهید بلیط کامل رو بخرید که از 5 مجموعه بطور کامل استفاده کنید قیمت برای بزرگسالان 100 رینگیت و برای کودکان 80 رینگیت می باشد البته یک سری شرایط تخفیف ویژه هم داره که مخصوص شهروندان مالزیایی است که با 25 درصد تخفیف همراه است.  

Bungy Jump   قیمت  بلیط ۱۳۰ رینگیت

G-Force X           قیمت  بلیط  ۶۰ رینگیت

Go-Kart           قیمت  بلیط  ۲۰ انفرادی و  دو نفره  ۲۵ رینگیت

Bungy Jump & G-Force X Combo   قیمت بلیط  ۱۵۰ رینگیت

پارک آبی کوالالامپور| تور مالزی|

 

>> امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید.

در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به کشور مالزی ، و تور کوالالامپور با ما تماس بگیرید.